Monday , January 21 2019
Home / Kuriozitete

Kuriozitete

Dy këshilla për një fundvit pa stres

[ad_1] Gjërat që duhen bërë përpara festave të fundvitit janë të shumta dhe secila kërkon një përkushtim të veçantë. Darka, dhurata, ftesa, përgatitje, të gjitha këto shkaktojnë lodhje dhe stres. Prandaj më poshtë u sjellim disa mënyra si ta përballoni sa më lehtë këtë kohë: Caktoni buxhetin Bëni një listë …

Read More »

Dhëndri nuk e duron nusen, shikoni çfarë i bën

[ad_1] Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pakëndshëm por qesharak në një dasmë.Videoja, tregon momentin kur dhëndri dhe nusja shijojnë tortën e dasmës, duke i dhënë njëri-tjetrit nga një copë. I nervozuar nga gjesti i nuses, e cila bën shaka me të duke mos ia dhënë copën …

Read More »

Malajzi, banori gjen pitonin 100 kg në oborrin e shtëpisë

[ad_1] Në oborrin e një shtëpie në ishullin Labuan në veri të Malajzisë, është gjetur një piton me peshë prej 100 kilogramësh, transmeton Anadolu Agency (AA). Sipas agjencisë shtetërore të lajmeve Bernama, një person në rajonin Layangan në ishull, ka hasur në gjarprin gjigant në oborrin e pasme të shtëpisë …

Read More »