Monday , January 21 2019
Home / Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi

Stili i veshjes sipas shenjës së horoskopit – PORTALB

[ad_1] Dashi Kur është fjala për veshjen tuaj, ju jeni e para që ndiqni tendencat më të çmendura të pasarelave, sepse e dini që moda nuk është thjesht një argëtim, por pjesë e pandarë e stilit të jetësës, duke ju ndihmuar të identifikoheni tek të tjerët. E gjithë kjo përkthehet …

Read More »

Horoskopi ditor, e premte 28 dhjetor 2018 – PORTALB

[ad_1] Dashi Kjo e premte do të jetë mjaft e mirë, ku do të përjetoni emocione të forta. Kjo periudhë është mjaft stimuluese, ndaj mos i lini gjërat në mes. Në dashuri mos guxoni, pa qenë të sigurtë 100%, pasi rrezikoni të lëndoni veten. Demi Kjo ditë do të jetë …

Read More »

Horoskopi ditor, e enjte 27 dhjetor 2018 – PORTALB

[ad_1] Dashi Pavarësisht ndikimit jo shumë të favorshëm të Hënës, gjendja emocionale parashikohet e mirë. Në sferën private pranoni me entuziazëm, propozimet e partnerit/es, do e bënit tejet të lumtur. Ata që janë vetëm duhet të lënë pas të kaluarën dhe të shohin përpara. Në punë, do të keni shumë …

Read More »

Horoskopi ditor, e mërkurë 26 dhjetor 2018 – PORTALB

[ad_1] Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të jenë tejet të tensionuar dhe nervoz, si pasojë e ditëve negative të kaluara. Do të ndjejnë nevojën që të ruajnë qetësinë sidomos në fushën profesionale dhe familjare. Demi Mund të përfshiheni në disa polemika dhe kritika, të cilat vijojnë ende të …

Read More »

Ja çfarë thotë horoskopi i 2019-ës për ju – PORTALB

[ad_1] Viti 2018 ka qenë një vit I ‘nxitimit dhe pritjes’ ndërsa viti i ri 2019-të do të jetë viti i qartësisë dhe shpresave. Ndërsa merrni vendime bazuar në ato që mësuat në 2018-ën, 2019-ta premton shumë më shumë gjatë gjithë vitit, shkruan Bordo.al.  Dashi Horizonti juaj po zgjerohet dhe …

Read More »

Horoskopi ditor, e hënë 24 dhjetor 2018 – PORTALB

[ad_1] Dashi Keni qenë tejet impulsiv gjatë kësaj periudhe, por kjo e hënë sjell me vete edhe nevojën për tu qetësuar. Nga kjo ditë e tutje, duhet të organizoheni më mirë dhe do të shihni se planet do të zbatohen qetësisht. Dashuria që keni do shërbejë si burim frymëzimi, pavarësisht …

Read More »

Horoskopi ditor, e diel 23 dhjetor – PORTALB

[ad_1] Dashi Dashuria: Qetësi dhe moment i rëndësishëm në sferën sentimentale, gjithçka vazhdon sipas planeve tuaja. Kush ka një partner/e historik mund të flerë në mënyrë paqësore! Surpriza të reja për ata që janë vetëm, ju do të njihni dikë që do të bëjë të ktheni kokën, por sigurohuni që …

Read More »

Horoskopi ditor, e shtunë 22 dhjetor 2018 – PORTALB

[ad_1] Dashi Do të jeni nën ndikimin e planetit të Hënës gjatë gjithë ditës. Do të keni mbështetje në çdo sektor, si në atë profesional edhe sentimental. Demi Kjo e shtunë do ju gjejë tejet të tensionuar, ku do të jeni mjaft të kritikuar. Parashikohen keqkuptime të mëdha në sferën …

Read More »

Horoskopi ditor, e premte 21 dhjetor 2018 – PORTALB

[ad_1] Dashi Do të jeni të mbushur me jetë dhe pozitivitet. Parashikohen projekte të reja të rëndësishme. Nëse nuk keni asgjë me se të merreni dhe ndiheni të trishtuar, do të përfshiheni në aktivitete të cilat do ju kthejnë buzëqeshjen. Në dashuri gjithçka shkon më së miri, teksa parashikohen zhvillime …

Read More »

Horoskopi ditor, e enjte 20 dhjetor 2018

[ad_1] Dashi Gjatë kësaj dite do të kaloni një pjesë të mirë të pasigurive tuaja. Megjithatë në vendin e punës nuk do arrini që të shpëtoni nga varësia e eprorit. Në fushën e ndjenjave, do të ndjeni nevojë për pavarësi dhe liri. Demi Do të përballeni me një sërë situatash …

Read More »