Friday , December 14 2018
Home / Lajme nga Shqipëria / Video/ Ngjarjet kriminale, Lleshi takim me Policinë e Shkodrës

Video/ Ngjarjet kriminale, Lleshi takim me Policinë e Shkodrës

SHKODËR

Zëvendësministri i Brendshëm Sandër Lleshi ka zgjedhur Shkodrën si qytetin e parë për të zhvilluar një takim. Lleshi është takuar me drejtuesit më të lartë të policisë vendore të Shkodrës.

Sipas burimeve disa prej çështjeve që po diskutohen është goditja e kriminalitetit, zbardhja e disa ngjarjeve të bujshme si dhe shtimi i kontrolleve kudo në qytet për elementet e mundshëm kriminal.

Po ashtu pjesë e diskutimeve janë edhe punimet e reja qe po behën për ndërtimin e komisariatit të ri të Shkodrës. Gzetari  Senad Nikshiqi raporton për “BalkanWeb” se zëvendësministri Lleshi ndodhet në këtë takim, i cili vijon për më shumë se një orë e gjysmë.

Huazuar nga

Check Also

Dokumenti/ Senati i “Bujqësorit” mbështet kërkesat e studentëve

TIRANË Senati Akademik  në “Universitetin Bujqësor të Tiranës”  ka marrë sot një vendim në lidhje …

%d bloggers like this: