Wednesday , November 14 2018
Home / Sport / Papa, Maradona, Messi dhe videoja drithëruese e Boca-River

Papa, Maradona, Messi dhe videoja drithëruese e Boca-River

AFA, Federata e Futbollit Argjentinas, ka publikuar një video drithëruese për finalen e dyfishtë të Kupës Libertadores që do të luhet mes Boca Juniors dhe River Plate.

The post Papa, Maradona, Messi dhe videoja drithëruese e Boca-River appeared first on TeleSport.


Source link

Check Also

Ky nuk është bejsboll, por futboll!

Dorados, skuadra që drejtohet nga Diego Armando Maradona, e mbylli sezonin e rregullt të Divizionit …

%d bloggers like this: