Tuesday , November 13 2018
Home / Kuriozitete / Në Berat qytetarët habiten kur shohin që kamionçina mban një “bombë” me rubineta

Në Berat qytetarët habiten kur shohin që kamionçina mban një “bombë” me rubineta

Një makinë e çuditshme dhe jo e zakontë për banorët e zonës është parë të kalojë ditën e sotme në rrugët e Beratit.
Personi që ka arritur të bëjë videon dhe ta dërgojë atë në redaksinë e JOQ.alshprehet se makina është e dyshimtë dhe duhet se mbart një bombë sipër.

Teksa jep detaje të shkurtra dhe përshkruan “bombën”, personi në fjalë shton se ajo ka rubineta nga të gjitha anët dhe se dyshon që automjeti të jetë në pronësi të firmës TAP, e cila merret me ndërtimin e gazsjellësit në Korçë e Skrapar.

Pamjet flasin vetë…
{“videoid”:”1541770166619″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Makina transporton “bomben” ne Berat on Vidnews.


Source link

Check Also

30 mijë euro shpërblim për çdo punonjës, kompania e çelikut bën padashje transfertën e parave

Punonjësit e një kompanie në Belgjikë janë lumturuar shumë kur kanë parë në llogaritë e …

%d bloggers like this: