Tuesday , November 13 2018
Home / Sport / Moti i keq “pushton” Serie A, ndërpritet sfida Genoa-Napoli

Moti i keq “pushton” Serie A, ndërpritet sfida Genoa-Napoli

Ndeshja e javës së 11-të mes Genoa-s dhe Napolit është ndërprerë në minutën e 59’. Shiu i rrëmbyeshëm kishte që në fillim të takimit që binte, por pas pjesës së dytë gjendja e fushës ishte rënduar së tepërmi dhe si pasojë arbitri Abisso ka urdhëruar lojtarët të futen në dhomat e zhveshjes. Genoa kishte marrë […]

The post Moti i keq “pushton” Serie A, ndërpritet sfida Genoa-Napoli appeared first on TeleSport.


Source link

Check Also

Ky nuk është bejsboll, por futboll!

Dorados, skuadra që drejtohet nga Diego Armando Maradona, e mbylli sezonin e rregullt të Divizionit …

%d bloggers like this: