Tuesday , November 13 2018
Home / Lajme nga Shqipëria / Frashëri përcillet me nderim nga ShBA, mesazhi i deputetit të PD

Frashëri përcillet me nderim nga ShBA, mesazhi i deputetit të PD

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj,  ishte i pranishëm në ceremoninë në në prag të rrugëtimit për t’u rikthyer në Atdhe i Mid’hat Frashërit. Në një status në Facebook ai shkruan se shteti amerikan po nderon një nga patriotët më të shquar të historisë së Shqipërisë. Statusi i plotë Ishte nder dhe privilegj të isha pjesë në […]
Huazuar nga

Check Also

Itali/ Kokainë e hashash në makinë, pranga shqiptarit

ITALI Një shqiptar është vënë në pranga të policisë italiane pasi në pjesë e motorit …

%d bloggers like this: