Saturday , January 19 2019
Home / Lajme nga Shqipëria / VIDEO/ Meta pritet me këngë e valle në Tropojë: Emocion i veçantë

VIDEO/ Meta pritet me këngë e valle në Tropojë: Emocion i veçantë

[ad_1]
TROPOJË- Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vizituar sot Tropojën, duke marrë pjesë në aktivitetin kulturor kushtuar “Kcimeve të Tropojës në UNESCO”. Meta shprehet jo pak i emocionuar për vizitën, ndërsa shihet entuziazmi i përfaqësuesve lokalë dhe qytetarëve që e kanë pritur dhe takuar në ritmet e muzikës së Tropojës. “Ardhja në Tropojë është përherë […]
[ad_2]
Huazuar nga

Check Also

Faleminderit shqiptarëve!

TIRANE “Faleminderit shqiptarë” tingëllon e pabesueshme dhe një mrekulli ky falënderim i artikuluar nga buzët …