Monday , January 21 2019
Home / Sport / Video / Messi kap Ronaldo-n dhe pëson një dëmtim “horror”

Video / Messi kap Ronaldo-n dhe pëson një dëmtim “horror”

[ad_1]

Lionel Messi ka shënuar golin e 25-të kundër Sevilla-s duke barazuar Ronaldo-n për numrin më të madh të golave të shënuar ndaj një ekipi të La Liga-s. Por vetëm pak çaste më pas ka lënë pa frymë Camp Nou, duke dalë nga fusha i dëmtuar. Më poshtë keni videon e dëmtimit.

Ndërkohë më poshtë keni golin e shënuar përpara se të dëmtojej.

 


[ad_2]
Source link

Check Also

Ronaldo i ‘zhytur’ në pasuri, ja sa pritet të fitojë në 2019

[ad_1] TIRANË Lojtari dhe fantazisti i Kombëtares së Portugalisë, Kristiano Ronaldo me shumë gjasa do …