Sunday , January 20 2019
Home / Lajme nga Shqipëria / Vasili-Ramës: Lëri dënglat e shpifjeve se u bëre si gratë e liga

Vasili-Ramës: Lëri dënglat e shpifjeve se u bëre si gratë e liga

[ad_1]
TIRANË- Kryetari i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka sulmuar kryeministrin Edi Rama në lidhje me paketën anti-shpifje që po përgatit qeveria e tij. Në një status në “Facebook”, Vasili e cilëson Ramën shpifës ordiner, duke i kujtuar raportet e Departamentit Amerikan të Shtetit, BE-së, Francës, Gjermanisë dhe sugjeruar t’i padisë për shpifje. “BE […]
[ad_2]
Huazuar nga

Check Also

Faleminderit shqiptarëve!

TIRANE “Faleminderit shqiptarë” tingëllon e pabesueshme dhe një mrekulli ky falënderim i artikuluar nga buzët …