Monday , October 22 2018
Home / Lajme nga Shqipëria / Vasili-Ramës: Lëri dënglat e shpifjeve se u bëre si gratë e liga

Vasili-Ramës: Lëri dënglat e shpifjeve se u bëre si gratë e liga


TIRANË- Kryetari i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka sulmuar kryeministrin Edi Rama në lidhje me paketën anti-shpifje që po përgatit qeveria e tij. Në një status në “Facebook”, Vasili e cilëson Ramën shpifës ordiner, duke i kujtuar raportet e Departamentit Amerikan të Shtetit, BE-së, Francës, Gjermanisë dhe sugjeruar t’i padisë për shpifje. “BE […]

Huazuar nga

Check Also

Të lidhur me bandën e “Avdylajve”

“Lidhjet e Avdylit me Edi Ramën janë të faktuara. Ka video që tregojnë lidhjet e …

%d bloggers like this: