Monday , January 21 2019
Home / Sport / UEFA nis hetimet për trukim, në “sitë” Neymar me shokë

UEFA nis hetimet për trukim, në “sitë” Neymar me shokë

[ad_1]

LIGA E KAMPIONËVE Qeveria e futbollit europian, UEFA ka lëshuar një alarm drejt kampionëve të Francës, të cilët dyshohen se mund të jenë pjesë e trukimit në sfidën me skuadrën serbe të Crvena Zvezdas, ndeshje kjo e vlefshme për Ligën e Kampionëve.

Sipas asaj që raporton “L’Equipe”, një zyrtar i Crvena Zvezda, ka kërkuar të vë bast për humbjen e skuadrës serbe me 5 gola diferencë.

PSG-ja arriti të fitojë në shifrat 6-1, ndërsa kjo ka qenë një ndër treguesit, i cili ka rrit akoma më shumë dyshimet për një trukim të mundshëm.

Gjithnjë sipas kësaj mediaje, thuhet se drejtori i Crvena Zvezdas ka luajtur  rreth 5 milionë euro për këtë takim.

(n.m/BalkanWeb)

[ad_2]
Source link

Check Also

Ronaldo i ‘zhytur’ në pasuri, ja sa pritet të fitojë në 2019

[ad_1] TIRANË Lojtari dhe fantazisti i Kombëtares së Portugalisë, Kristiano Ronaldo me shumë gjasa do …