Monday , October 22 2018
Home / Kuriozitete / Udhëtarja e pështirë gërryente thembrat derisa fluturonte me aeroplan (FOTO)

Udhëtarja e pështirë gërryente thembrat derisa fluturonte me aeroplan (FOTO)

Gjatë fluturimit me aeroplan prej Bostonit për në New York, të pranishmit mbetën të hutuar nga një udhëtare e pështirë, që nisi t’i gërryente thembrat.

Dikush shfrytëzoi rastin për ta fotografuar, që ta turpëroi më pas në rrjetet sociale, për sjelljen e pahijshme.

“Pedikir në aeroplan. Fluturim i lëkurës së vdekur”, ka qenë komenti përbri imazhit të postuar në Instagram.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur derisa aeroplani ndodhej në 11 mijë metra lartësi, ndërsa deri në mbërritjen e aeroport, kishte edhe shumë kohë.

Foto:


Source link

Check Also

Haraçina e ‘prodhon’ Lamborghinin e parë (Video)

Lamborghini nuk prodhon vetëm Italia.Një makinë unike e ndërtuar nga dëshira dhe pasioni, u prodhua …

%d bloggers like this: