Sunday , January 20 2019
Home / Lajme nga Shqipëria / Shqipëria s’është në BE

Shqipëria s’është në BE

TIRANE- Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas statusit të Ramës, i cili tha se në 25 vende të BE-së shpifja dënohet me burg, ndërsa në Shqipëri vetëm me gjobë.

Përmes një postimi në Facebook, Petrit Vasili hedh akuza në drejtim të kryeministrit dhe i kujton se Shqipëria nuk është në Evropë.

Statusi i plotë i Vasilit:

Ju thashe qe eshte idiot.
Thote ne BE shpifja denohet me burg.
Do ti kene thene idiotit qe Shqiperia eshte ne BE dhe ky e leshon si urinim te pavullnetshem,ishalla nuk e ka kete….

Bvtrfg

(BalkanWeb)

Huazuar nga

Check Also

Faleminderit shqiptarëve!

TIRANE “Faleminderit shqiptarë” tingëllon e pabesueshme dhe një mrekulli ky falënderim i artikuluar nga buzët …