Monday , October 22 2018
Home / Lajme nga Shqipëria / Shpërndanin kokainë, arrestohen dy shqiptarët në Itali

Shpërndanin kokainë, arrestohen dy shqiptarët në Itali

Karabinierët i ndiqnin prej kohësh, ishin të dyshuar për shpërndarje droge tek adoleshentët. Ata që mbaheshin nën vëzhgim ishin dy shqiptarë të moshave 20 dhe 36 vjeç, të cilët janë arrestuar dje nga forcat e Karabinierisë italiane.

Shqiptarët u kapën në posedim të një sasie prej 7.4 gram kokainë, e cila është sekuestruar në cilësinë e provës materiale. Dy shqiptarët përfunduan në paraburgim në Karabinierinë e Viterbos.

(BalkanWeb)

Huazuar nga

Check Also

“A ha pykë ti mo, maskara”! Polici refuzon të paguajë biletën e autobusit (video)

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka publikuar sot video-denoncime të dërguara nga qytetarët. Në një …

%d bloggers like this: