Monday , January 21 2019
Home / Lajme nga Maqedonia / Shfaqen sërish në dasmën mbretërore ish të dashurat e princit Harry

Shfaqen sërish në dasmën mbretërore ish të dashurat e princit Harry
Në dasmën e princeshë Eugenias kishte të ftuar shumë personazhe të njohur dhe për ditë të tëra vetëm për ata do të përflitet. Për familjen mbretërore ky është eveniment i rëndësishme për të takuar miqtë e vjetër. Ndërsa për princin Harry është një “ribashkim” me të dashurat e tij.
Chelsy Davy mbërriti në Kishën St. George me miken e saj të ngushtë Lady Melissa Percy. Princi dhe Chelsy kanë pasur një lidhje të gjatë së bashku, prej 7 vitesh.

Në vitin 2011 ata u ndanë, por princeshë Eugenia mbeti shoqe me Chelsyn.

Sikur të mos mjaftonte prania e Chelsyt, në kishë mbërriti edhe një tjetër e ish e dashur e princit. Cressida Bonas ka qenë e lidhur me princin për 2 vite dhe ata u ndanë në vitin 2014.

Sërish princesha mbeti shoqe me Cressidan edhe pse ajo u nda nga kushëriri i saj.

Me siguri Meghan nuk është ndjerë aspak mirë me të ish të dashurat e bashkëshortit rreth e rrotull.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/shfaqen-serish-ne-dasmen-mbreterore-ish-te-dashurat-e-princit-harry-584712/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Huazuar nga

Check Also

VMRO-DPMNE akuzon pushtetin se nuk ndërmerr asgjë për ndotjen e ajrit

Partia maqedonase opozitare OBRM-PDUKM, përmes një kumtese për media thekson se LSDM dhe Zoran Zaev …