Sunday , January 20 2019
Home / Lajme nga Maqedonia / Sapo ndodhi një aksident në Shkup, dyshohet për një motoçiklist të vdekur?

Sapo ndodhi një aksident në Shkup, dyshohet për një motoçiklist të vdekur?

[ad_1]

Sapo ka ndodhur një incident i rëndë në Shkup. Reporteri i Gazetës Lajm nga vendi i ngjarjes njofton se me gjasë një motoçiklist ka mbetur i vdekur, pasi është përplasur nga një veturë. Në vendin e ngjarjes ka arritur edhe policia.


Loading…

[ad_2]
Source link

Check Also

VMRO-DPMNE akuzon pushtetin se nuk ndërmerr asgjë për ndotjen e ajrit

Partia maqedonase opozitare OBRM-PDUKM, përmes një kumtese për media thekson se LSDM dhe Zoran Zaev …