Monday , October 22 2018
Home / Kuriozitete / Rusi, pasaniku hedh para nga dritarja, sheh reagimin e njerëzve

Rusi, pasaniku hedh para nga dritarja, sheh reagimin e njerëzve

RUSI – Një djalë i pasur rus ka shkaktuar zemërim pasi u filmua duke hedhur para nga dritarja e një makine, pas së cilës gjë ka pritur reagimin e kalimtarëve.

Nuk dihet ende emri i djalit të ri. Ai  kishte vënë një maskë në fytyrë dhe filmohet duke mbajtur para me vlerë prej rreth 750 dollarësh në dorën e tij shkruan Daiy Mail.

Një veprim i tillë, sipas mediave të huaja është pritur me zemërim nga përdoruesit e rrjeteve sociale. Në videon e filmuar ai thotë “Shteti nuk i ndihmon njerëzit në nevojë, prandaj bëhuni mirënjohës që ka njerëz si unë”.

Po ashtu në video shihet si djali i pasur, i cili shoqërohej dhe nga dy vajza përdor një tufë të madhe parash për të nxjerr makinë e tij që kishte ngecur në rërë.

(BalkanWeb)


Source link

Check Also

Haraçina e ‘prodhon’ Lamborghinin e parë (Video)

Lamborghini nuk prodhon vetëm Italia.Një makinë unike e ndërtuar nga dëshira dhe pasioni, u prodhua …

%d bloggers like this: