Monday , October 22 2018
Home / Lajme nga Shqipëria / Po punohet për rikthimin e energjisë

Po punohet për rikthimin e energjisë

DURRËS- Disa zona në qytetin e Durrësit kanë mbetur pa energji elektrike.

Shkak është bërë një defekt në nënstacionin elektrik në Shkozet, e për pasojë kanë mbetur në errësirë qyteti i Durrësit, zona e plazhit si dhe porti.

OSHEE njofton se ekipet e punës kanë dalë menjëherë në terren për të eliminuar avarinë dhe për të rikthyer më pas furnizimin normal me energji në zonat e prekura.

(n.m/BalkanWeb)

Huazuar nga

Check Also

Të lidhur me bandën e “Avdylajve”

“Lidhjet e Avdylit me Edi Ramën janë të faktuara. Ka video që tregojnë lidhjet e …

%d bloggers like this: