Monday , January 21 2019
Home / Lajme nga Shqipëria / Plagosën 18-vjeçarin në Tiranë, pranga babait, në kërkim i biri

Plagosën 18-vjeçarin në Tiranë, pranga babait, në kërkim i biri

[ad_1]
TIRANË- Policia e Tiranës ka identifikuar dy autorët e plagosjes me armë zjarri të një 18-vjeçari, ngjarje e ndodhur ditën e sotme në Selitë. Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.2, falë një pune të mirëorganizuar hetimore kapën dhe shoqëruan në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore dhe proceduriale njërin prej autorëve të plagosjes, shtetasin Abedin […]
[ad_2]
Huazuar nga

Check Also

Faleminderit shqiptarëve!

TIRANE “Faleminderit shqiptarë” tingëllon e pabesueshme dhe një mrekulli ky falënderim i artikuluar nga buzët …