Sunday , October 21 2018
Home / Lajme nga Shqipëria / Plagosën 18-vjeçarin në Tiranë, pranga babait, në kërkim i biri

Plagosën 18-vjeçarin në Tiranë, pranga babait, në kërkim i biri


TIRANË- Policia e Tiranës ka identifikuar dy autorët e plagosjes me armë zjarri të një 18-vjeçari, ngjarje e ndodhur ditën e sotme në Selitë. Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.2, falë një pune të mirëorganizuar hetimore kapën dhe shoqëruan në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore dhe proceduriale njërin prej autorëve të plagosjes, shtetasin Abedin […]

Huazuar nga

Check Also

Arrestimi i ish-deputetëve socialistë, vjen reagimi i parë nga PD

I pari nga radhët e PD që ka komentuar arrestimin e ish-deputetëve Socialistë, Arben Cuko …

%d bloggers like this: