Monday , October 22 2018
Home / Lajme nga Shqipëria / Paketa antishpifje, Lubonja: Qesharake dhe e rrezikshme

Paketa antishpifje, Lubonja: Qesharake dhe e rrezikshme


TIRANE- Gazetari dhe opinionisti, Fatos Lubonja, i ftuar në rubrikën “Opinion”  në News 24 ka theksuar se “Ligji i Teatrit” është një skandal, i cili mbart me vete disa interesa të padukshme, por që i interesojnë një grupi të caktuar njerëzish. Ai foli për një sërë çështjes të ditës, përfshirë dhe paketën antishpifje të propozuar […]

Huazuar nga

Check Also

“A ha pykë ti mo, maskara”! Polici refuzon të paguajë biletën e autobusit (video)

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka publikuar sot video-denoncime të dërguara nga qytetarët. Në një …

%d bloggers like this: