Monday , October 22 2018
Home / Lajme nga Maqedonia / Një vajzë e vdekur gjendet në Manastira

Një vajzë e vdekur gjendet në Manastira
Një vajzë njëzetekatërvjeçare është gjetur e vdekur nga shkaqe të panjohura deri më tani, ndërsa trupi i pajetë i saj është gjetur nga të afërmit. Mbrëmë rreth orës 21:30 në shtëpinë që gjendet në rrugën “Solunska” në Manastir, pronë e G.B, është gjetur e vdekur mbesa e saj L.V. (24) nga fshati Slladuevo, Demir Hisar.

Në vendin e ngjarjes ekspertizë po bëjnë pjesëtarët e njësitit të SPB-së Manastir, ndërsa mjekët nuk kanë konstatuar shenja të dhunës. Me urdhrin e Prokurorit Publik, trupi i pajetë është dërguar për autopsi, njoftojnë nga MPB.

Huazuar nga

Check Also

Palmer: SHBA mbështet Marrëveshjen e Prespës dhe agjendën e reformave

Zëvendësndihmës sekretari shtetëror për Evropë dhe Euroazi i SHBA-së, Methju Palmer po qëndron për vizitë zyrtare …

%d bloggers like this: