Monday , January 21 2019
Home / Lajme nga Maqedonia / Milenko lirohet nga Stacioni Policor, ja çfarë deklaron

Milenko lirohet nga Stacioni Policor, ja çfarë deklaron

Gazetari kontravers Milenko Nedelkovski para disa çastesh është liruar nga Stacioni Policor në Autokomandë ku është marrë në pyetje në lidhje me disa postime në rrjetin social Facebook ku ai kishte kërcënuar direkt kryeministrin Zoran Zaev. Milenko si asnjëherë më parë në video shihet i frikësuar dhe nuk jep shumë sqarime.

Për më shumë shihni videon.

Huazuar nga

Check Also

VMRO-DPMNE akuzon pushtetin se nuk ndërmerr asgjë për ndotjen e ajrit

Partia maqedonase opozitare OBRM-PDUKM, përmes një kumtese për media thekson se LSDM dhe Zoran Zaev …