Saturday , January 19 2019
Home / Kuriozitete / Meteorologia jep motin me djalin 1 vjeç mbi shpinë (Video)

Meteorologia jep motin me djalin 1 vjeç mbi shpinë (Video)

[ad_1]

SHBA – Susie Martin, e cila punon për shërbimin meteorologjik Praedictix, Minesota SHBA, vendosi të marrë djalin e saj gjatë orarit të punës. Meteorologia, në fakt, ka dhënë parashikimin e motit me djalin e saj 1 vjeç në shpinë, të cilin e kishte lidhur në trupin e saj.

“Është jashtëzakonisht çliruese që të jem në gjendje të mbaj djalin tim gjatë kryerjes së detyrave të tjera,” shkroi ajo në blogun e kompanisë.

Kompania meteorologjike, duke postuar videon në llogarinë e tyre të Tëitter bëri shaka duke shkruar: “Parashikimi ynë kombëtar sot u dha nga meteorologia @smartinWX dhe nga një i ftuar i veçantë.

Për fat të keq, asistentin e zuri gjumi në vendin e punës. Kërkojmë ndjesë për këtë të papritur”.Videoja e Susie Martin me vogëlushin u shpërnda nga shumë përdorues në rrjetet sociale.

(BalkanWeb)

[ad_2]
Source link

Check Also

Dhëndri nuk e duron nusen, shikoni çfarë i bën

[ad_1] Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pakëndshëm por qesharak në një …