Monday , January 21 2019
Home / Sport / Manchester United-Juventus: ja numrat dhe kuriozitetet e përballjes

Manchester United-Juventus: ja numrat dhe kuriozitetet e përballjes

[ad_1]
Juventusi, aktualisht mban vendin e parë në Grupin H të Ligës së Kampionëve, me pikë maksimale, pas fitoreve kundër Valencias dhe Young Boys. Vizita në “Old Trafford”, për të luajtur kundër Manchester United të Jose Mourinhos, është ndeshja e tretë e kësaj faze të kompeticionit më të rëndësishëm kontinental për klubet. Në prag të kësaj […]
[ad_2]
Source link

Check Also

Ronaldo i ‘zhytur’ në pasuri, ja sa pritet të fitojë në 2019

[ad_1] TIRANË Lojtari dhe fantazisti i Kombëtares së Portugalisë, Kristiano Ronaldo me shumë gjasa do …