Wednesday , November 14 2018
Home / Lajme nga Maqedonia / LSDM gati i ka siguruar votat e opozitës

LSDM gati i ka siguruar votat e opozitës

LSDM-ja beson se është më afër marrëveshjes me deputetët opozitar se sa zgjedhjeve të parakohshme parlamentare. Koalicioni socialdemokrat i bëri thirrje kolegëve opozitarë që të mbështesin ndryshimet kushtetuese dhe të marrin pjesë aktive në hartimin e amendamenteve.

Këtë sot e deklaroi shefi i grupit parlamentar të LSDM-së, Tomisllav Tuntev, gjatë një konferece për shtyp.

Huazuar nga

Check Also

MUSTAFA HAJRULAHI EMËROHET SHEF NË PROKURORINË E LARTË NË SHKUP

Mustafa Hajrulahi, prokuror shqiptar nga Shkupi me përvojë në hetime u emërua sot Shef i …

%d bloggers like this: