Sunday , January 20 2019
Home / Lajme nga Shqipëria / Krimi në Mat, flet brigadieri: Koxha donte të na vriste të gjithëve

Krimi në Mat, flet brigadieri: Koxha donte të na vriste të gjithëve

[ad_1]
MAT-Pas vrasjes së trefishtë dje në Mat, sot ka folur edhe brigadieri i ndërmarrjes Gëzim Hoxha, i cili ka dhënë detaje të reja për “masakrën” e kryer ndaj punonjësve të bashkisë. vijon…  

[ad_2]
Huazuar nga

Check Also

Faleminderit shqiptarëve!

TIRANE “Faleminderit shqiptarë” tingëllon e pabesueshme dhe një mrekulli ky falënderim i artikuluar nga buzët …