Sunday , October 21 2018
Home / Lajme nga Shqipëria / Izet Haxhia letër News24: Këta dy njerëz po më sulmojnë. Do hap ‘kutinë e Pandorës’

Izet Haxhia letër News24: Këta dy njerëz po më sulmojnë. Do hap ‘kutinë e Pandorës’


Izet Haxhia, truproja e pare e ish-kryeministrit Berisha në një letër të dërguar në redaksinë e televizionit News24, bën të ditur faktin se avokati e ka braktisur prej 2 muajsh, asnjë prokuror nuk ka shkuar ta marrë në pyetje, ndërsa për herë të parë akuzon vëllain e tij Ismet Haxhinë dhe Romeo Karajn se po […]

Huazuar nga

Check Also

Arrestimi i ish-deputetëve socialistë, vjen reagimi i parë nga PD

I pari nga radhët e PD që ka komentuar arrestimin e ish-deputetëve Socialistë, Arben Cuko …

%d bloggers like this: