Sunday , January 20 2019
Home / Sport / Hazard i shpall “luftë” vetes: S’më takon “Topi i Artë”

Hazard i shpall “luftë” vetes: S’më takon “Topi i Artë”

[ad_1]
Lojtari i Kombëtares së Belgjikës, Eden Hazard, teksa ka folur në një konferencë për shtyp është ndalur edhe tek trofeu i  “Topit të Artë”. Belgu ka s’kualifikuar nga lista Ronaldon, Mesin, por interesant është fakti se edhe veten nuk e sheh si fitues, por  s’e përjashton si mundësi. “Nuk mendoj se unë do të fitoj. […]
[ad_2]
Source link

Check Also

Ronaldo i ‘zhytur’ në pasuri, ja sa pritet të fitojë në 2019

[ad_1] TIRANË Lojtari dhe fantazisti i Kombëtares së Portugalisë, Kristiano Ronaldo me shumë gjasa do …