Monday , October 22 2018
Home / Lajme nga Maqedonia / Georgievski për PSP-në: Ka vendosur ta njollos emrin tim

Georgievski për PSP-në: Ka vendosur ta njollos emrin tim
Ish kryeministri i Maqedonisë, Lubço Georgievski rastin e ri të PSP-së “Banka e Postës” e sheh si përpjekje të PSP-së për ta njollos emrin e tij, transmeton Portalb.mk.

“Bëhet fjalë për procedura të qarta të biznesmenëve privatë, ku interesi dhe fitimi janë për kompanitë e tyre. Nga të gjithë personat e akuzuar, në jetë asnjë birrë nuk e kam pirë me ta. Më vjen keq që përkundër faktit që nga PSP-ja vetë e konfirmuan se Tomica Gllavçev ndryshoi tri herë deklaratën e tij, sërish kanë vendosur ta njollos emrin tim”, ka shkruar në rrjetin social “Facebook”, Georgievski.

Huazuar nga

Check Also

Deputet i GROM-it, Pance Minov del nga koalicion i VMRO-së

Pance Minov deputet i GROM-it (ne koalicion me VMRO-në) ka deklaruar drejtpërdrejt në “24 vesti” …

%d bloggers like this: