Monday , October 22 2018
Home / Lajme nga Maqedonia / Frosina Remenski i shkruan Talat Xhaferit: Po na kërcënojnë me jetë

Frosina Remenski i shkruan Talat Xhaferit: Po na kërcënojnë me jetë

Nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenski ka kërkuar nga kreu i Kuvendit Talat Xhaferi që të njoftoj MPB-në për kërcënimet që i adresohen deputetëve dhe familjeve të tyre.

Huazuar nga

Check Also

Palmer: SHBA mbështet Marrëveshjen e Prespës dhe agjendën e reformave

Zëvendësndihmës sekretari shtetëror për Evropë dhe Euroazi i SHBA-së, Methju Palmer po qëndron për vizitë zyrtare …

%d bloggers like this: