Sunday , October 21 2018
Home / Lajme nga Shqipëria / Ç’ndodhi me shtëpinë e rrënuar të Hysenit? Rama nxjerr videon

Ç’ndodhi me shtëpinë e rrënuar të Hysenit? Rama nxjerr videon

TIRANE- Kryeministri Edi Rama pak kohë më parë vizitoi familjen e Hysen Zhupanit ne Shijak të cilët jetonin në një shtëpi të rrënuar dhe në kushte të mjerueshme.

“Unë nuk e prisja qe ishte kaq e tmerrshme, është situate shume e frikshme”- tha pak kohë më parë kryeministri teksa vizitoi familjen.

Por mëngjesin e sotëm, Rama ka publikuar një video në Facebook, ku ka ndarë lajmin e mirë se shtëpia e Hysenit është ndërtuar nga e para.

Fëmijët janë te gëzuar dhe gati nuk e besojnë se janë bërë me shtëpi të re, teksa më i vogli thotë: “kam dhomen time tani”.

Statusi i Ramës:

MIRËMËNGJES 😀

dhe me Hysenin e familjen e tij që këtë javë u rikthyen në oborrin e shtëpisë së rrënuar, ju uroj një fundjavë të qetë 😊

(d.d/BalkanWeb)

Huazuar nga

Check Also

Arrestimi i ish-deputetëve socialistë, vjen reagimi i parë nga PD

I pari nga radhët e PD që ka komentuar arrestimin e ish-deputetëve Socialistë, Arben Cuko …

%d bloggers like this: