Sunday , October 21 2018
Home / Lajme nga Shqipëria / Berisha vë alarmin: 5 të vrarë në 8 orë, të përmbysim klikën

Berisha vë alarmin: 5 të vrarë në 8 orë, të përmbysim klikën


TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha iu bën thirrje qytetarëve të përmbysin klikën e vendit. Berisha numëron të vrarët në dy ditët e fundit të vend dhe thotë se numri i tyre është dy herë më i lartë se në të gjithë Europën në 24 orë. Ai vë alarmin për gjendjen e sigurisë në vend, ku thotë […]

Huazuar nga

Check Also

Arrestimi i ish-deputetëve socialistë, vjen reagimi i parë nga PD

I pari nga radhët e PD që ka komentuar arrestimin e ish-deputetëve Socialistë, Arben Cuko …

%d bloggers like this: