Sunday , January 20 2019
Home / Lajme nga Shqipëria / “Babalja” i lirë, flet nga Kosova: Kam frikë të kthehem

“Babalja” i lirë, flet nga Kosova: Kam frikë të kthehem

[ad_1]
TIRANË- “Dëshmitari X”, “Babalja” apo Albert Veliu është lënë i lirën ga gjykata në Prishtinë. Ndonëse u ndalua dje për shkak të akuzave që rëndojnë ndaj tij në Shqipëri, sot gjykata në Prishtinë ka vendosur lirimin e tij. Në një komunikim telefonik me News24, Veliu tha se ka frikë të kthehet në Shqipëri.

[ad_2]
Huazuar nga

Check Also

Faleminderit shqiptarëve!

TIRANE “Faleminderit shqiptarë” tingëllon e pabesueshme dhe një mrekulli ky falënderim i artikuluar nga buzët …