Sunday , January 20 2019
Home / Sport / Arsen Venger drejt PSG-së? Ja çfarë thonë mediat franceze

Arsen Venger drejt PSG-së? Ja çfarë thonë mediat franceze

[ad_1]

Pas 22 viteve si trajner i Arsenalit, Arsen Venger vendosi të japë dorëheqjen nga pankina e “topçinjve”.
Pas më shumë se 5 muajve larg futbollit trajneri francez ka vendosur që të rikthehet në drejtimin e skuadrave. Sipas mediave franceze, Venger është shumë pranë klubit të PSG-së dhe pritet të marrë rolin e drejtorit të përgjithshëm.

Edhe trajneri i kampionëve të Francës, Tomas Tuchel duket se është pro marrjes së Arsen Venger si drejtor i klubit dhe beson se të dy së bashku do të bënin një punë të mirë në objektivin që ka klubi për të arritur në majat e futbollit europian.

[ad_2]
Source link

Check Also

Ronaldo i ‘zhytur’ në pasuri, ja sa pritet të fitojë në 2019

[ad_1] TIRANË Lojtari dhe fantazisti i Kombëtares së Portugalisë, Kristiano Ronaldo me shumë gjasa do …