Wednesday , November 14 2018
Home / Kuriozitete

Kuriozitete

Vëmendje! Meshkujt me mjekër janë më…

Mjekra është një detaj që e bën më tërheqës dhe më të bukur një mashkull në syrin e femrave. Tashmë meshkujt që ndjekin trended më të fundit të modës janë dhe personat të cilët janë më të kërkuar dhe kanë një vëmendje më të madhe nga femrat. Sipas një studimi …

Read More »

Femrat apo meshkujt, kush vishen më trashë?

Në këto ditë të ftohta dimri, mundoheni të visheni sa më trashë që t’i bëni ballë të ftohtit. Për femrat kjo gjë nënkupton të veshin dy triko, tri palë geta, jeans, jelek, pallto etj. Sigurisht që ndiheni pak xheloze kur shihni që partnerit tuaj i mjafton vetëm një xhup dhe …

Read More »

Edhe stilisti francez mbron kafshët, heq dorë nga peliçet

FRANCE Stilisti francez Jean Paul Gaultier i shtohet listës së gjatë të markave të modës që heqin dorë nga peliçet dhe veshjet e lekurës për të mbrojtur kafshët. Lajmi u dha nga vetë stilisti gjatë një inervistë në televizionin Canal+ në emisionin, “Bonsoir”. “Është e shëmtuar për t’u pranuar por …

Read More »