Tuesday , October 23 2018
Home / Kulture / Portokalli SHOW in New York & Era Rusi – 17 Qershor

Portokalli SHOW in New York & Era Rusi – 17 Qershor

Të nderuar bashkëatdhetare dhe artëdashës Rinia Shqiptare ju fton të merrni pjesë në një perlë të vërtetë artistike të organizuar nga Artistic Promotions në bashkëpunim me Albatros Us Band .

Për herë të parë vjen në New York , trupa e plotë e artistëve të TV-Show-ut më të ndjekur dhe vlerësuar në Shqiperi : ‘PORTOKALLI” , e promovuar dhe transmetuar nga TOP CHANNEL.

Bashkengjitur kësaj trupe të supertalentuar do të jetë edhe këngëtarja e mirënjohur Era Rusi.
Mos e humbni rastin të jeni pjesë e këtij spektakëli madhështor mbarëshqiptarë.

Datë 17 Qershor 2017
Ora 8:00 pm

The Grand Prospect Hall
Address: 263 Prospect Ave, Brooklyn, NY 11215

Për informacine më të detajuara ose për prenotuar biletat tuaja kontaktoni në nr e tel 917-306-0677 dhe 646-465-2641

Organizator: Artisc Promotions Inc. & Albatros-Us Band
Sponsor komunikimi Niko Papa , Rinia Shqiptare në New York – Albanian Youth in New York

Check Also

Bujar Alimani fiton Grand Prix në Varshavë

“Delegacioni” filmi me skenar të Artan Minarollit dhe regji të Bujar Alimanit është nderuar me …

Komentoni

%d bloggers like this: