Tuesday , October 23 2018
Home / Kulture / ABC : Bebe Rexha, pjesë e yjeve të artistëve të vitit të ri 2017

ABC : Bebe Rexha, pjesë e yjeve të artistëve të vitit të ri 2017

ABC : Bebe Rexha, pjesë e yjeve të artistëve të vitit të ri 2017

LOS ANGELOS CA : Televizioni ABC sapo ka prezantuar pak më parë në një spektakël eskluzivë për Vitin e Ri 2017, nga New Orleans – California koncertin artistëve të vitit .

Pjesë e këtij koncerti i cili po vazhdon duke u trasmetuar ishte dhe këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha.

G – Eazy X me Bebe Rexha interpretuan këngën nga albumi i tyre më i fundit “Me, Mysef & I”

Në koncert u përfshinë edhe yjet e tjera të Hollivudit David Guetta, Cash Cash og Nico & Vinz. /B.Sina/

Check Also

Rimbaud, ky gjeni!…

Arthur Rimbaud, (Rembo), u shfaq vonë në botën e poezisë dhe të kulturës shqiptare. Ai …

Komentoni

%d bloggers like this: