Wednesday , November 14 2018
Home / Lajme nga Diaspora / Albëria “çmend” Nju Jorkun!

Albëria “çmend” Nju Jorkun!

Albërie Hadërgjonaj “çmend” Nju Jorkun !

Brooklyn NY: ( DibraNews) Albërie Hadërgjonaj, e cila shihet nga shtypi rozë, si shumë eskluzive, vazhdon të jetë seks bombë e cila tregonë në pozimet e saj se “kurr nuk di të plaket” – vazhdon të jetë e re dhe e bukur.

Albërie Hadërgjonaj të dielën ka festuar së bashku me shqiptarët e Amerikës, në Brooklyn – New York, vendosjen e statujës së të Shenjtës Nënë Terezes, ndërsa ashtu natyrshëm ka pozuar në mes të bulevardit në një set me fotografi për protalin online DibraNews.us.

Mirëpo, me ato fotografi Albërie Hadërgjonaj po e “çmend” shtypin rozë, si në Shqipëri, Kosovë, e viset shqiptare, dhe medien sociale në internet, duke u bërë kështu dje protagoniste e një “lajmi” që do të merrte dhenë.

“Albërie Hadërgjonaj shkëlqen rrugëve të Nju Jorkut,” – “Albëria “çmend” Nju Jorkun“ – “Madje shpesh Albëria do të jetë provokative” – “ Zhvishet” Albërie Hajdërgjonaj – tregon trupin sexy”, e të tjera tituj “bomabastikë” “fërshëllyen” dje faqet rozë të gazetave, dhe protaleve në online.

Saqë e deshë vetë Albëria, të lë një shënim në profilin e saj në Facebook, ku nisë e shkruan se në rradhë të parë “Urime te gjithe atyre per realizimin dhe organizimin e ceremonis!!!

Mbasi, Ishte kenaqesi e madhe te jesh pjes e kesaj feste te madhe!!!Krenare per veprat tua nena Terez 💎 ❤”

Por, shtonë ajo me ironi ….teksa ”Hyyra per te par per nji lajm tjeter, por shikoj qe fotot e shkrepura nga Beqir Sina paskan marr dheun……”

Check Also

Arrestohen dy persona që punonin me dokumente të rreme

Policia e Zugut në Zvicër ka arrestuar dy persona të cilët po udhëtonin me dokumente …

Komentoni

%d bloggers like this: