Tuesday , October 23 2018
Home / Lajme nga Dibra / Shaqiri ndodhet në Dibër, po e “kallë” në dasmën e frizerit të tij (VIDEO)

Shaqiri ndodhet në Dibër, po e “kallë” në dasmën e frizerit të tij (VIDEO)

Shaqiri ndodhet në Dibër, po e “kallë” në dasmën e frizerit të tij (VIDEO)
14
SHPËRNDARJE

03 Gusht 2016 • 23:53 •
Xherdan Shaqiri është mysafiri special në dasmën e frizerit të njohur Fitni Abdulovski në Dibër.

Kosovari i Stoke City, ka ndërprerë stërvitjet me skuadrën angleze, për të marrë pjesë në dasmën e frizerit të tij.

Sipas video që sjell këngëtari Valton Krasniqi, shihet qartë se Shaqiri është duke ia kaluar shumë mirë në dasmë, duke mos u ndarë nga vallja./Lajmi.net/

Check Also

Real zgjedh trajnerin e ri, lojtarët: Është një spiun

Pas katër humbjesh dhe një barazimi në pesë ndeshjet e fundit, me vetëm një gol …

Komentoni

%d bloggers like this: