Tuesday , November 13 2018
Home / Sport / Trajner dhe miliona për Korabin

Trajner dhe miliona për Korabin

Artan Mërgjyshi do të jetë trajneri i ri i Korabit për sezonin e ardhshëm futbollistik.

Trajneri kryeqytetas që së fundmi ka drejtuar Apoloninë, ka pranuar ofertën e dibranëve dhe tashmë nis një aventurë të re.

Lajmi është bërë publik nga klubi i Korabit me anë të faqes zyrtare, e cila gjithashtu ka ardhur me një tjetër lajm të mirë.

Selim Rusi dhe Naim Agolli, dibranët që jetojnë në SHBA dhe kanë ndihmuar shpesh me premio ekipin e tyre, do të marrin përsipër drejtimin e klubit siç raportohet në faqen zyrtare të Korabit në “Facebook”./sportal.alsalnaim

 

Check Also

Ky nuk është bejsboll, por futboll!

Dorados, skuadra që drejtohet nga Diego Armando Maradona, e mbylli sezonin e rregullt të Divizionit …

Komentoni

%d bloggers like this: