Tuesday , November 13 2018
Home / Kronika e Zezë / Ndihmoni familjen e Ekuran Guzes

Ndihmoni familjen e Ekuran Guzes

Me 25 korrik miku yne Ekuran Guze nderroi jete per shkak te nje forme e kancerit ne nje moshe te re 33 vjec.Ekurani ishte nje mik i dashur , baba , burr , dhe vëlla i vetem. Per te nderuar ate, vendosem te ngrejme fonde në një perpjekje per te ndihmuar gruan e tij dhe djalin gjate kesaj kohe tragjike .
Ekurani ishte nje person i mahnitshem dhe i dashur nga familja dhe miqte e tij . Ai do te jete ne zemrat tona pergjithmone. Ai luftoi nje beteje te gjate me kancer dhe per fat te keq nuk ariti ta perballoje .
Keshtu qe ju lutemi ta ndihmojme familjen e tij per te lehtesuar disa nga barra financiare duke kontribuar .
Te gjitha donacionet e tuaja do te shkojne direkt per gruan e Ekuranit dhe femijen.

Klikoni linkun ku mund te beni donacione:  https://www.gofundme.com/2gghx2k

Ngushellime familjes per kete dhimbje kaq te madhe..Zoti ju dhente force per ta perballuar../Dibra.us

 

 

 

 

Check Also

Ryan Nash, Heroi i NYPD që shpëtoi dhjetra jet në Nju Jork

Polic i NYPD ndalon terroristin e ngjarjes së Manhatanit duke e gjuajtur Sayfullo Saipov në …

Komentoni

%d bloggers like this: