Tuesday , November 13 2018
Home / Lajme nga Bota / Brazil: Kidnapohen politikanët e korruptuar dhe lidhen për shtylla elektrike

Brazil: Kidnapohen politikanët e korruptuar dhe lidhen për shtylla elektrike

RAJON-BOTË

Brazil: Kidnapohen politikanët e korruptuar dhe lidhen për shtylla elektrike

Në mediat ndërkombëtare tashmë ka filluar të publikohen fotografitë e politikanëve në Brazil të lidhur për shtylla elektrike Këtë gjest qytetarët e bënë në një protestë, të cilët kidnapuan politikanët e vendit, të njohurit për korrupsion dhe i lidhën ata në shtylla elektrike, transmeton Gazeta Express.

Mirëpo, ajo qe nuk pritej ndodhi! Policia nuk reagoj fare, qëndroi në distancë vetëm për ta krijuar një situatë komike./GazetaExpress/

Check Also

“Rilindja” e Edi Ramës, për një Shqipëri tjeter, ka dështuar! Nuk është kjo Shqipëria që duan shqiptarët!

“Rilindja” e Edi Ramës, për një Shqipëri tjeter, ka dështuar! Nuk është kjo Shqipëria që …

Komentoni

%d bloggers like this: