Saturday , October 20 2018
Home / Showbiz / Kjo është bashkëshortja e “Gjakovarit” të “O sa mirë” (Foto)

Kjo është bashkëshortja e “Gjakovarit” të “O sa mirë” (Foto)

Roli i “Arbnorit nga Gjakova” është një nga karakteret më të pëlqyera të serialit “O sa mirë”.
Ky rol luhet nga Edi Kastrati, i cili me karakterin e tij fitoi zemrat e publikut shqiptar, shkruan GazetaExpress.

Edi ëshë i martuar me Nora Kusarin dhe janë prindër të dy fëmijëve. Veç angazhimeve në serial ai është i angazhuar edhe në Teatrin e Gjakovës, ku është drejtor./GazetaExpress/

Check Also

Bebe Rexha, këndon kuq e zi, në Nju Jork, bashkë me fansat shqiptarë

Bebe Rexha, këndon kuq e zi, në Nju Jork, bashkë me fansat shqiptarë Beqir SINA …

Komentoni

%d bloggers like this: