Saturday , October 20 2018
Home / Showbiz / Edi Rama, deklaratë të “çmendur” për Rike Rocin

Edi Rama, deklaratë të “çmendur” për Rike Rocin

Pas Armand Dukës dhe Gianni De Biasit, radha për fjalim i ka ardhur edhe kryeministrit Edi Rama.

Përpos falënderimeve, Rama dha një deklaratë interesante edhe për tifozen Rike Roci, e cila pushtoi mediat botërore.

“Publiku kuqezi i dhuroi festës së madhe të futbollit evropian, mijëra imazhe të bukura. Madje, edhe vajza që në rrjetet sociale mori më shumë pëlqime, ishte tifoze e Kombëtares”, deklaroi me shaka Rama.

Ai falënderoi edhe FSHF-në, futbollistët dhe veçanërisht trajnerin Gianni De Biasi.

Check Also

Bebe Rexha, këndon kuq e zi, në Nju Jork, bashkë me fansat shqiptarë

Bebe Rexha, këndon kuq e zi, në Nju Jork, bashkë me fansat shqiptarë Beqir SINA …

Komentoni

%d bloggers like this: