Friday , October 19 2018
Home / Lajme nga Dibra / Diber- Ndricimi i rruges te liqeni

Diber- Ndricimi i rruges te liqeni

Rruga për tek liqeni mer pamje të re. Pas perfundimit të trotuareve, stolave dhe gjelberimit, rrugës ju shtua edhe ndriçimi i saj , ku i dha asaj një pamje krejtësisht ndryshe. Kjo do tju mundësoj qytetarëve e sidomos sportistëve që të shëtisin edhe në orët e mbrëmjes, ndërsa turistëve të shijojnë bukurinë e liqenit të Dibrës dhe natën.
Dibra po ndryshon….

Me respekt,
i Juaji m-r Ruzhdi Lata /fb

 

This slideshow requires JavaScript.

Check Also

Trajnim mbi mediat në Dibër

Rreth 50 nxënës nga shkolla e mesme “28 Nëntori” në Dibrë morën pjesë në trajnimin …

Komentoni

%d bloggers like this: