Tuesday , November 13 2018
Home / Lajme nga Dibra / Diber e Madhe : Aksident tragjik në afërsi të qytetit, një i vdekur dy të plagosur

Diber e Madhe : Aksident tragjik në afërsi të qytetit, një i vdekur dy të plagosur

Diber e Madhe : Aksident tragjik në afërsi të qytetit, një i vdekur dy të plagosur

Diber e Madhe : Sipas informacioneve që na kanë ardhur në redaksinë tonë, shkruan në Facebook, Dibrajonë, thuhet se para pak orësh ka ndodhur një aksident i rënde në afërsi të stadiumit të qytetit. Për pasojë një i ri ka ndëruar jetë dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, të cilët janë nisur urgjenisht për klinikën e Shkupit!
Ndërsa në statusin e komenteve shkruhet :

Arbana Qormemeti Zoti ne xhenet! Rexhep, perhere do mbetesh ne kujtesen time si nxenes energjik ! Do me mungon buzeqeshja jote! Ike pa me thane asnje fjale! Durim familjes, shokeve, miqve dhe krejtve! 😥😥😥😥
Like · Reply · 10 · 1 hr
9 Replies · 43 mins
Dritan Mati
Dritan Mati Allahu ne xhenet … Saber familjes ishalla … Dhe dy tjerve ishalla nje sherim te mbar dhe sa me te shpejt 😥
Like · Reply · 1 hr
Muhamed Osmani
Muhamed Osmani Zoti sabër familjarëve,e te ndjerin Allahu e gradoft me Xhennetin Firdeus 😢😢😢
Like · Reply · 1 · 1 hr
Ismail Ruci
Ismail Ruci Po kush ka be aksident kush jen keta a nundet dikush me tregu?
Like · Reply · 1 · 1 hr
1 Reply
Elmedina Abdulai
Elmedina Abdulai Zoti e qoft ne xhenet😢
Like · Reply · 48 mins
Ekuran Guze
Ekuran Guze Ngushllime familjes allau e shperblefte me xhenet
Like · Reply · 46 mins
Merita Piperku
Merita Piperku Qofte i xhenetit…. por kur nxirni te tilla lajmerime tregoni emrin, te gjithe kemi familjare….. Zoti sabrin familjes!
Like · Reply · 1 · 1 hr
Bill-Nesha Mirzo
Bill-Nesha Mirzo Allahu sabrin familjes..aj qofte I xhenetit!!
Like · Reply · 56 mins
Lejla Shpend Lala
Lejla Shpend Lala Allahu Ja falt xhenetin dhe sabr familjeve 😢😢😢
Like · Reply · 1 · 1 hr
Flavio Kadri
Flavio Kadri Zoti ne xhenet ishalla
Like · Reply · 21 mins
Laura Krivca
Laura Krivca Zoti ne xhenet familjes zoti u dhasht saber 😪😪
Like · Reply · 28 mins
Valdet Kaziu
Valdet Kaziu Zoti ne xhenet ishalla
Like · Reply · 8 mins
Fronti Verior
Fronti Verior U prehte ne paqe! Ngushllime Familjes!
Like · Reply · 17 mins
Flòrinà Frangu
Flòrinà Frangu zoti ne xhenet 😢
Like · Reply · 1 · 1 hr
Arti Endrit Kaziu
Arti Endrit Kaziu Qofte i xhenetit Ngushllime Familjes Zoti ju dhasht saber
Like · Reply · 47 mins
Robert Peroski
Robert Peroski Allahu ne xhenet…. familjes allahu va dhashte sabrin
Like · Reply · 1 hr
Romana Ruci Sefedini
Romana Ruci Sefedini Zoti ne xhenet😂😂😂
Like · Reply · Just now
Lumi Sela
Lumi Sela Zoti saber familjes
Like · Reply · 12 mins
Mamut Karpuzi
Mamut Karpuzi Zoti ne xhenet
Like · Reply · 6 mins
Kastriot Popinara
Kastriot Popinara Zoti saber familjareve
Like · Reply · 1 hr
Deti Bekim Veliu
Deti Bekim Veliu Zoti ne xhenet zoti saber familjarve
Like · Reply · 1 hr
Fetai Belul
Fetai Belul Zoti xhenetin dhe saber familjes
Like · Reply · 46 mins
Flamur Veliu
Flamur Veliu Zoti ne xhenet saber familjes
Like · Reply · 17 mins
Ardit Sinani
Ardit Sinani Zoti ne xhenet zoti saber familjes ruci 😢
Like · Reply · 1 hr
Blero Smuggler
Blero Smuggler zoti nxhehnet familjes zoti ja dhasht sabrin
Like · Reply · 1 · 1 hr · Edited
Arjan Deshira Duka
Arjan Deshira Duka Ngushellime zoti saber familjes ruci 😢😢😢😢😥😥😥
Like · Reply · 48 mins · Edited

Check Also

Zgjidhet Kryetari i Gjykates Themellore ne Diber per 4 vjetet e ardhshme.

Ne mbeledhjen e mbajtur sot (30.10.2018) nga Keshilli Gjyqesor Republikan, per Kryetar te Gjykates Themellore …

Komentoni

%d bloggers like this: