Saturday , October 20 2018
Home / Kuriozitete / Artistja që e transformon veten në Rambo apo Tony Montana

Artistja që e transformon veten në Rambo apo Tony Montana

Lucia Pittalis, është piktore, artiste e grimit, adhuruese e kinemasë, filmave dhe e dashuruar me muzikë.

Të gjithë talentin dhe pasionin e saj ajo ia dedikon portreteve të famshme duke i rikrijuar ato në fytyrën e saj përmes grimit, transmeton lajmi.net.

Me konturë dhe vetëm grim, ajo bëhet si disa karaktere të njohura në muzikë, art dhe film.

 

Check Also

50 kuriozitete interesante nga bota (VIDEO)

Shpesh njerëzit takohen me kuriozitete të rralla që ndodhin nëpër botë. Por që disa mbesin …

Komentoni

%d bloggers like this: