Friday , October 19 2018
Home / Lajme nga Dibra / Kaloi koha e Ruzhdi Latës në Dibër, po vjen koha e Adelina Markut! (Video)

Kaloi koha e Ruzhdi Latës në Dibër, po vjen koha e Adelina Markut! (Video)

Kaloi koha e Ruzhdi Latës në Dibër, po vjen koha e Adelina Markut! (Video)

 

By LajmPress E postuar më 09-03-2016, 13:42

Me çdo paraqitje të re, po profilizohet si një nga femrat më inteligjente shqiptare në Maqedoni. Këtë e dëshmoi edhe me paraqitjen brilante në emisionin e fundit Click Plus në Tv 21.

Pas kësaj paraqitje të saj, shumë dibranë kanë komentuar në rrjetet sociale: Po kalon koha e Ruzhdi Latës, po vjen koha e Adelina Markut. (Lata është kryear i Dibrës, kurse Marku është nga Dibra). Debatin e Adelina Markut me deputeten e (ngrirë) të BDI-së, Ermira Mehmeti, me përfaqësuesen e PDSH-së, Teuta Rexhepi-Sabedini dhe analistin Albert Musliu, mund ta përcillni në videon më poshtë.

 

Kaloi koha e Ruzhdi Latës në Dibër, po vjen koha e Adelina Markut! (Video)

Check Also

Trajnim mbi mediat në Dibër

Rreth 50 nxënës nga shkolla e mesme “28 Nëntori” në Dibrë morën pjesë në trajnimin …

Komentoni

%d bloggers like this: