Tuesday , October 23 2018
Home / Lajme nga Diaspora / Dibranet ne SHBA bejne me shtepi te re nje familje dibrane

Dibranet ne SHBA bejne me shtepi te re nje familje dibrane

 

Aksion humanitar – Shtepi per Gezim Karametin – Vizioni Dibran 2014

Check Also

Policia zvicerane edhe më tej në kërkim të sulmuesve të kosovarit

Më 3 tetor të këtij viti, një kosovar 41-vjeçar ishte rrahur brutalisht dhe është plagosur …

Komentoni

%d bloggers like this: